2010-2014 - SEP_OT

Przejdź do treści

2010-2014

Władze oddziału
                  Kadencja  2010 - 2014 r.

Władze Oddziału:

Prezes Oddziału - Antoni Maziarka
Wiceprezes        - Władysław Bochenek,
 - Władysław Łabuz
                   
sekretarz           - Grażyna Sinolińska-Wygrzywalska
skarbnik            - Stanisław Kozioł

Członek Prezydium Zarzadu:
        • Aleksander Gawryał                            
        • Jan Sznajder                                      

Członkowie Zarządu:
        • Stanisław Baran
        • Grzegorz Bosowski
        • Stanisław Jasnosz
        • Andrzej Liwo
        • Janusz Onak
        • Zbigniew Papuga
        • Jerzy Pikul
        • Marian Strzała
        • Waldemar Tadel

Komisję Rewizyjna:
        • Bolesław Kurowski                   Przewodniczący OKR
        • Marek Kostrzewski                   z-ca przewodniczącego
        • Krzysztof Mikulski                    sekretarz członek
        • Zygmunt Stańczyk

Sąd Koleżeński:
        • Anatol Wesołowski                    Przewodniczący OSK
        • Roman Stadnicki                       z-ca przewodniczącego
        • Jan Koziara                              sekretarz
        • Stanisław Rynowski                  członek
        • Andrzej Wojtanowski                członek

Zespół ds. Działalności Gospodarczej
        • Władysław Bochenek
        • Władysław Łabuz

Zespół ds. Młodzieży i kontaktów z Kołami
        • Grzegorz Bosowski- Przewodniczący
        • Marian Strzała
        • Jan Koziara
        • Grażyna Smolińska-Wygrzywalska

Zespół ds. Seminariów i Konferencji
        • Aleksander Gawryał- Przewodniczący
        • Roman Romaniszyn
        • Waldemar Tadel

Podzespół ds. Tarnowskich Dni Elektryki i Telekomunikacji
        • Zbigniew Papuga
        • Adam Dychtoń
        • Roman Szymkowiak

Zespół ds. Wycieczek i Imprez Integracyjnych
        • Jerzy Niedojadło- Przewodniczący
        • Jan Sznajder
        • Grażyna Dąbrowska

Zespól ds. Promocji Oddziału
        • Andrzej Wojtanowski- naczelny redaktor Biuletyn Informacyjnego Oddziału
        • Jerzy Zgłobica- stały członek redakcji Biuletynu
        • Bolesław Kurowski- stały członek redakcji Biuletyn
        • Andrzej Liwo- odpowiedzialny za internetowa stronę Oddziału
        • Roman Szymkowiak odpowiedzialny za wizualną promocje Oddziału.

Rada Programowa przy Prezesie Oddziału powoływana przez przewodniczącego w miarę potrzeb:
        • Wacław Lis- Przewodniczący
        • Władysława Bochenka na Kierownika Ośrodka Rzeczoznawstwa IR SEP
        • Anatola Wesołowskiego na Kierownika Ośrodka Szkolenia Zawodowego
        • Andrzeja Wojtanowskiego na Redaktora Naczelnego Biuletynu SEP
        • Jana Koziarę na Przewodniczącego Klubu Seniora
        • Antoniego Kawika na Pełnomocnika Zarządu ds. Samorządów Inżynierskich
        • Adama Dychtonia na przewodniczącego Sekcji Energetyki Zawodowej
        • Bolesława Kurowskiego na przewodniczącego Sekcji Instalacji i Urządzeń Elektrycznych
        • Zbigniewa Papugę na przewodniczącego sekcji Telekomunikacji
        • Waldemara Tadela na przewodniczącego Sekcji Automatyki Przemysłowej

Rada Nadzorczea nad Komisjami Egzaminacyjnym:
        • Jan Kozioł przewodniczący
        • Krzysztof Mikulski
        • Paweł Bartecki

Rada Ośrodka Rzeczoznawstwa:
        • Marek Kostyrzewski- Przewodniczący
        • Stanisław Kozioł
        • Adam Dychtoń

Wróć do spisu treści