2014-2018 - SEP_OT

Przejdź do treści

2014-2018

Władze oddziału
                                   Kadencja 2014-2018 r.























Władze Oddziału:

Prezes Oddziału - Antoni Maziarka
Wiceprezes        - Władysław Bochenek,
 - Aleksander Gawryał
                  
sekretarz           - Grażyna Sinolińska-Wygrzywalska
skarbnik            - Jan Sznajder

Członek Prezydium Zarzadu:
        • Roman Kuczek                            
        • Władysław Łabuz

Prezydium Zarządu:
        • - Antoni Maziarka         - Prezes Oddziału
        • - Władysław Bochenek - l-wszy V-ce Prezes
        • - Aleksander Gawryał   - ll-gi V-ce Prezes
        • - Jan Sznajder              - Skarbnik
        • - Grażyna Smolińska     - Wygrzywalska - Sekretarz
        • - Roman Kuczek           - Członek Prezydium
        • - Władysław Łabuz       - Członek Prezydium

Członkowie Zarządu:
        • Andrzej Bielak
        • Władysław Bochenek
        • Grzegorz Bosowski
        • Bolesław Budzik
        • Aleksander Gawryał
        • Stanisław Jasnosz
        • Roman Kuczek
        • Andrzej Liwo
        • Władysław Łabuz
        • Janusz Onak
        • Zbigniew Papuga
        • Marek Przebięda
        • Grażyna Smolińska Wygrzywalska
        • Jan Sznajder
        • Marcin Szymczyk

Komisja Rewizyjna:
        • Adam Bogacz
        • Zbigniew Gniadek
        • Stanisław Kozioł
        • Krzysztof Mikulski
        • Roman Stadnicki

Sądu Koleżeński :
        • Paweł Bartecki
        • Jan Koziara
        • Bolesław Kurowski
        • Andrzej Wojtanowski

Komisje i Zespoły problemowe:

Zespół ds. Działalności Gospodarczej
Władysław Bochenek jako Kierownik Ośrodka Izby Rzeczoznawców SEP oraz Rada Ośrodka IRSEP w składzie:
        • Łabuz Władysław - przewodniczący
        • Mikulski Krzysztof
        • Przebięda Marek

Zespół ds. Seminariów i Konferencji
Aleksander Gawryał- V- ce Prezes Zarządu odpowiedzialny za całokształt organizacji konferencji i seminariów w Oddziale Tarnowskim SEP.
1. Sekcja ds. organizacji seminarium pn. „Spotkania elektroinstalatorskie” organizowane w okresie wiosennym:
        • Bolesław Budzik - przewodniczący
        • Marcin Szymczyk,
        • Lesław Gogola,
        • Grzegorz Bosowski
        • Grzegorz Ptak - odpowiedzialny za informacje o seminarium
        • Tomasz Sęk

2. Sekcja ds. organizacji Tarnowskich Dni Elektryki /TDE/: Zbigniew Papuga - Członek Zarządu odpowiedzialny za całość organizacji /TDE/.
Podzespół ds. organizacji Dnia Energetyki Zawodowej w ramach TDE:
        • Adam Dychtoń - przewodniczący
        • Krzysztof Mikulski
        • Stanisław łasnosz
        • Paweł Bartecki
        • Jerzy Zgłobica - odpowiedzialny za informacje o seminarium

Podzespół ds. organizacji „Dnia nowoczesnej techniki” w ramach TDE:
        • Zbigniew Papuga - przewodniczący
        • Agnieszka Lisowska -Lis,
        • Andrzej Bielak,
        • Andrzej Kieć,
        • Przebięda Marek - odpowiedzialny za informację o seminarium

3. Sekcja ds. organizacji pn „Energetyka przemysłowa
w teorii i praktyce” organizowane w okresie jesiennym
        • Roman Kuczek - przewodniczący
        • Władysław Łabuz
        • Bogdan Sasak
        • Roman Romaniszyn
        • Jacek Ramian - odpowiedzialny za informacje o seminarium

4. Współorganizacja konferencji związanej z problematyką przeciwwybuchową - odpowiedzialny kol. Władysław Łabuz
Zespół ds. Młodzieży i kontaktów z Kołami
        • Grzegorz Bosowski- Przewodniczący
        • Agnieszka Lisowska-Lis
        • Grażyna Smolińska-Wygrzywalska
        • Andrzej Kieć

Zespół ds. Promocji Oddziału
        • Andrzej Wojtanowski - przewodniczący
        • Andrzej Liwo- ds. strony internetowej Oddziału
        • Członkowie Sekcji naukowo-technicznych odpowiedzialni za informacje

Komisja Historyczna Oddziału
        • Jerzy Zgłobica- przewodniczący
        • Bolesław Kurowski
        • Andrzej Wojtanowski
        • Jacek Sumera
        • Andrzej Liwo
        • Marek Kostyrzewski
        • Anatol Wesołowski

Zespół ds. Wycieczek i Imprez Integracyjnych
        • Jan Sznajder - Przewodniczący
        • Jerzy Niedojadło
        • Grażyna Dąbrowska

Zespół ds. uczczenia pamięci prof. Romana Dzieślewskiego
        • Bolesław Kurowski - przewodniczący
        • Stanisław Jasnosz

Ośrodek Szkolenia
Antoni Maziarka jako kierownik Ośrodka Szkolenia oraz
Rada Nadzorcza nad Komisjami Egzaminacyjnymi w składzie
        • Andrzej Jaglarz przewodniczący
        • Gniadek Zbigniew
        • Paweł Bartecki

Przewodniczący Komisji Kwalifikacyjnych:
        • Marek Lejko Komisja nr 263
        • Antoni Maziarka Komisja nr 262

Kapituła medalu im. Jana Szczepanika w składzie:
        • Bolesław Kurowski przewodniczący
        • Adam Dychtoń - sekretarz Kapituły
        • Anatol Wesołowski
        • Marian Strzała
        • Janusz Onak
        • Zbigniew Papuga

Redakcja Biuletynu Informacyjnego Tarnowskiego Oddziału SEP
        • Andrzej Wojtanowski Redaktor Naczelny Biuletynu :
        • Bolesław Kurowski- Członek Redakcji
        • Andrzej Liwo - Członek Redakcji
        • Jerzy Zgłobica - Członek Redakcji

Sekcje Naukowo-Techniczne
        • Bolesław Budzik - Przewodniczący Sekcji instalacji i urządzeń elektrycznych
        • Adam Dychtoń - Przewodniczący Sekcji energetyki zawodowej
        • Zbigniew Papuga - Przewodniczący Sekcji telekomunikacji i informatyki
        • Roman Kuczek - Przewodniczący Sekcji energetyki przemysłowej

Pełnomocnikiem Zarządu ds. kontaktów z Małopolską Izbą Inżynierów Budownictwa został ponownie kol. Antoni Kawik.

Wróć do spisu treści