Wietnam 2024 + – Spotkanie uczestników 2 -mc po powrocie.

W dn. 26.06.2024  prawie w komplecie tj w sile 36 osób znowu wróciliśmy do naszej podróży tym razem w formie spotkania uczestników na Rynku w Tarnowie. Materiały wspomnieniowe w formie prezentacji zostały przygotowane w oparciu o przekazane przez uczestników,  wykonane najciekawsze ujęcia  z aparatów i komórek  dotyczące miejsc, ludzi, infrastruktury posiłków oraz interesujących nas  szczególnie rozwiązań technicznych  elektroenergetycznych urządzeń wytwórczych i sieciowych. Wietnamu.

Prezentacja składała się z dwóch części. Pierwsza zawierała aktualne informacje dotyczące produkcji energii elektrycznej w różnych źródłach wytwórczych w Wietnamie i porównanie z produkcją energii w Polsce. Te informacje okraszone były zdjęciami urządzeń elektroenergetycznych wykonanymi przez uczestników podczas wietnamskiej podróży. Mając możliwość podróży  przez trzy  dość odmienne pod względem klimatu i środowiska regiony Wietnamu poznawaliśmy  rozwiązania techniczne stosowane w konkretnych warunkach środowiskowych.

Druga część to pełne emocji wspomnienia uchwycone  w stworzonym przez uczestników własnym portrecie Wietnamu jaki widzieli, przekazali relację  z najciekawszych miejsc i chwil ujęte bądź w formie zdjęć bądź też w formie filmów. Bardzo ciekawym zestawieniem wspomnieniowym były urządzenia elektroenergetyczne stanowiące sieć przesyłową i dystrybucyjną Wietnamu.

Doskonała atmosfera spotkania tym razem bez zupy „ Pho” ale przy serwowanej włoskiej Pizzy sprawiła że będziemy również mile  wspominali Sepowski ciepły czerwcowy wieczór.

 

Tekst, foto: Jan Sznajder

 

Ostatnie wpisy

Wpisz powyżej słowa kluczowe i naciśnij Enter, aby wyszukać. Naciśnij Esc, aby anulować wyszukiwanie.

Powrót do góry