OGÓLNOPOLSKI  KONKURS O TYTUŁ WYRÓŻNIAJĄCEGO SIĘ NAUCZYCIELA, OPIEKUNA I SOJUSZNIKA MŁODZIEŻY

NAUCZYCIELKA  ZSME  LAUREATKĄ  OGÓLNOPOLSKIEGO  KONKURSU O TYTUŁ  WYRÓŻNIAJĄCEGO SIĘ  NAUCZUCIELA , OPIEKUNA I SOJUSZNIKA MŁODZIEŻY.

Stowarzyszenie Elektryków Polskich  od 2007r. rokrocznie organizuje OGÓLNOPOLSKI  KONKURS O TYTUŁ WYRÓŻNIAJĄCEGO SIĘ NAUCZYCIELA, OPIEKUNA I SOJUSZNIKA MŁODZIEŻY.

Konkurs ten dedykowany jest zarówno nauczycielom szkół ponadpodstawowych , jak i nauczycielom akademickim.  Poza osiągnięciami  zawodowymi , nominowany musi być członkiem SEP i wykazać się również działalnością  na rzecz SEP. Do tego wyróżnienia nominuje nauczycieli  Koło i Oddział SEP, którego członkiem jest nominowany. W Polsce jest 50 Oddziałów SEP i wielokrotnie więcej Kół . Konkurencja jest  więc duża.

Tegoroczną  LAUREATKĄ KONKURSU O TYTUŁ  WYRÓŻNIAJĄCEGO SIĘ NAUCZYCIELA, OPIEKUNA I SOJUSZNIKA MŁODZIEŻY  została  Grażyna Smolińska –Wygrzywalska , nauczycielka przedmiotów zawodowych  w ZSME.

To wyróżnienie w edycji 2022 otrzymało tylko 5 nauczycieli w Polsce, 3 nauczycieli akademickich i tylko 2 nauczycieli szkół ponadpodstawowych w tym Pani Grażyna( szczegóły na zdjęciach).

Wręczenie  nagród odbyło się w Warszawie w  budynku NOT w dniu 15.12.2022.

Laureaci konkursu otrzymali z rąk przewodniczącej Kapituły Konkursu prof. dr hab. inż. Aleksandry Rakowskiej   statuetkę ,,Złote Pióro” i dyplom z werdyktem Kapituły i gratulacjami. Przy wręczaniu wyróżnień obecny był również prezes Zarządu Głównego SEP dr hab. inż. Sławomir Cieślik prof. PBŚ.

Ostatnie wpisy

Wpisz powyżej słowa kluczowe i naciśnij Enter, aby wyszukać. Naciśnij Esc, aby anulować wyszukiwanie.

Powrót do góry