Prezentacja firmy HENSEL

W siedzibie Hurtowni Materiałów Elektrycznych „MEGA” Tarnów ul. Towarowa 11 odbyła się w godz. 9.00 – 11.00 prezentacja firmy HENSEL producenta osprzątu elektrycznego  nt:

Nowości asortymentowych firmy HENSEL„.

Organizatorem prezentacji było SEP koło numer 10.

Firma Hensel jest wiodącym producentem innowacyjnych systemów
elektroinstalacyjnych  i rozdziału energii. Założona w roku 1931, jest obecnie reprezentowana w  wielu krajach na świecie i zatrudnia około 820 pracowników, z czego 570  w Niemczech.
Centrala firmy w Lennestadt w Niemczech wraz z dobrze  rozwiniętą siecią oddziałów i agentów zapewniają nieprzerwaną, silną  obecność na międzynarodowym rynku.

Tam, gdzie otaczające środowisko, kurz i  wilgoć wymagają zastosowania wysokiej klasy technologii montażu, Hensel  ze swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami umożliwia niezawodną i bezpieczną  dystrybucję energii.
Szeroka gama nowoczesnych systemów  elektroinstalacyjnych i rozdziału energii dla krajowych i  międzynarodowych zastosowań doprowadziła firmę Hensel do pozycji jednego  z liderów w dziedzinie dystrybucji energii elektrycznej niskiego  napięcia.

  Produkty elektrotechniczne najwyższej jakości i niezawodności                        

Tam, gdzie  zapylenie i wilgoć wpływają na funkcjonowanie instalacji elektrycznej,  jedynie produkty najwyższej jakości, spełniające normy powinny być  stosowane w celu zagwarantowania niezawodnej i bezpiecznej dystrybucji  energii elektrycznej.

Wysokie standardy jakości gwarantują naszym klientom przewagę konkurencyjną również w przyszłości.

Cała baza produkcyjna firmy Hensel jest certyfikowana i spełnia wymagania  

DIN-ISO 9001-2008.

Wewnętrzne zarządzanie jakością

Zaawansowane metody kontroli

Ostatnie wpisy

Wpisz powyżej słowa kluczowe i naciśnij Enter, aby wyszukać. Naciśnij Esc, aby anulować wyszukiwanie.

Powrót do góry