Prezentacja – „Nowości asortymentowe firmy STALCO”

W siedzibie Hurtowni Materiałów Elektrycznych „MEGA” Tarnów ul. Towarowa 11 odbyła się w godz. 9.00 – 11.00 prezentacja firmy STALCO producenta osprzątu elektrycznego  nt:

Nowości asortymentowych firmy STALCO„.

Organizatorem prezentacji jest SEP koło numer 10.

STALCO

Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1998 roku i od początku swej  działalności z powodzeniem dostarcza olbrzymią gamę narzędzi i technik  zamocowań do profesjonalnych jak i domowych zastosowań. Głównymi  punktami filozofii przedsiębiorstwa, a jednocześnie gwarantami sukcesu,  są wysoka jakość oferowanych rozwiązań i bezwzględna orientacja na  potrzeby klienta.

Nieustannie pracujemy nad rozwojem stworzonej przez Nas marki STALCO,  która od początku swego istnienia zdobyła uznanie i zaufanie klientów  stając się jedną z czołowych marek na rynku polskim.  

Marka  Stalco narodziła się już kilkanaście lat temu jako reakcja na prężnie  rozwijający się w Europie środkowo wschodniej rynek handlu, który wymógł  na jego uczestnikach inwestycje w coraz to lepsze produkty, których  jakość musiała sprostać oczekiwaniom klientów i zaspokajać ich  zapotrzebowanie.

Początkowo  działalność Stalco skupiała się na technikach mocowań i na ciągłym  zwiększaniu oferty katalogowej o nowe pozycje. Znakomite wyniki  sprzedaży pozwoliły na rozwój firmy i na wdrożenie działu narzędziowego,  którego struktura opiera się na dystrybucji artykułów, których linie  produkcyjne znajdują się w kilkunastu fabrykach umiejscowionych w  specjalnie wyselekcjonowanych rejonach przemysłowych świata.

W ciągłej ogólnopolskiej dystrybucji są trzy rodzaje linii produktowych marki Stalco:

  • Stalco Narzędzia Ręczne
  • Stalco Systemy zamocowań
  • Perfect Stalco „Profesjonalna jakość”
  • Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza linia Perfect Stalco,  w skład której wchodzą narzędzia ręczne najwyższej jakości. Oferta  narzędzi Perfect Stalco wybierana jest na podstawie wnikliwej analizy  komponentów używanych do ich produkcji oraz dzięki szczegółowym  technicznym testom i analizom wykonywanym w naszym dziale kontroli jakości.  Oferta narzędzi Perfect wyróżnia się odmienną od standardowych  produktów Stalco czarno-szarą szatą graficzną przez co w bardzo łatwy  sposób można odróżnić je od główniej linii narzędziowej Stalco.

Ostatnie wpisy

Wpisz powyżej słowa kluczowe i naciśnij Enter, aby wyszukać. Naciśnij Esc, aby anulować wyszukiwanie.

Powrót do góry