35 lat działalności firmy ELSBUD

Na uroczystym spotkaniu w dniu 23.04.2022 r. Prezes Oddziału Tarnowskiego SEP Janusz Onak wręczył Panu Mirosławowi Sępkowi właścicielowi Firmy ELSBUD okolicznościową statuetkę z okazji 35 – lecia jej działalności. Prezes SEP w swoim wystąpieniu  wskazał na stały a zauważalny w ostatnim okresie dynamiczny rozwój tej firmy, która od działalności elektroinstalacyjnej na poziomie instalacji niskonapięciowych rozwijała swoje portfolio i obecnie realizuje obiekty elektroenergetyczne na poziomie średnich i wysokich napięć zarówno obiektów liniowych jak również stacyjnych. Prezes Janusz Onak w swej wypowiedzi zwrócił uwagę na doskonałą odpowiedz firmy na oczekiwania rynku energii, dostosowania do zmieniających się uregulowań prawnych i podjęcie działalności, w której znaczące miejsce ma elektro-mobilność.

Obecnie znaczące miejsce w zakresie projektowania i realizacji zajmują w firmie ELSBUD projekty związane z przygotowaniem i uruchomianiem stacji ładowania pojazdów elektrycznych realizowanych dla potrzeb infrastruktury transportu miejskiego. Należy zwrócić uwagę na fakt, że osiągane w tej działalności sukcesy to wynik pozyskania młodej i wykształconej kadry technicznej firmy, zaangażowania pracowników, szerokiej współpracy z dostawcami aparatów i zaawansowanych technologicznie urządzeń. Wdrożeniem nowych technologii w Firmie ELSBUD zajmuje się dedykowany zespół, którym obecnie kieruje Pani Maria Sępek doktorantka Politechniki Częstochowskiej – prywatnie córka właściciela.

            W spotkaniu brali udział goście zaproszenie przez właściciela Firmy, koleżanki i koledzy członkowie SEP, przedstawiciele firm elektroenergetycznych i środowiska technicznego.

   Warto tutaj zauważyć że od 2009 roku Firma ELSBUD jest wieloletnim Członkiem Wspierającym Oddział Tarnowski SEP a jej pracownicy a zarazem Koleżanki i Koledzy zrzeszeni w Kole SEP nr. 10  aktywnie uczestniczą w działalności naszej organizacji technicznej .

Wszystkim pracownikom firmy ELSBUD z okazji 35-lecia działalności w branży elektroenergetycznej składamy Jubileuszowe Gratulacje, a firmie ELSBUD życzymy dalszego dynamicznego rozwoju.

 

Ostatnie wpisy

Wpisz powyżej słowa kluczowe i naciśnij Enter, aby wyszukać. Naciśnij Esc, aby anulować wyszukiwanie.

Powrót do góry