Prezentacja firmy ZAMEL

W siedzibie Hurtowni Materiałów Elektrycznych „MEGA” Tarnów ul. Towarowa 11 odbyła się w godz. 9.00 – 11.00 prezentacja firmy ZAMEL producenta osprzątu elektrycznego  nt:

Nowości asortymentowych firmy ZAMEL„.

Organizatorem prezentacji było SEP koło numer 10.

Jesteśmy polską, rodzinną firmą z siedzibą w Pszczynie

Od ponad 29 lat działamy na rynku branży elektrotechnicznej, dynamicznie się rozwijając.

Podstawą  naszego działania jest zapewnienie najwyższej jakości produktów i  standardu obsługi klienta, priorytetem – jego zadowolenie. Jakością,  ceną i nowoczesnym wzornictwem naszych produktów wygrywamy z silnymi  konkurentami zagranicznymi, promując jednocześnie polskie produkty i  całkowicie polski kapitał za granicą.

Nowość! MONITOR ENERGII ELEKTRYCZNEJ MEW-01 WI-FI 3F+N

MONITOR ENERGII ELEKTRYCZNEJ WI-FI 3F+N TYP: MEW-01

Opis produktu

Monitor energii elektrycznej MEW-01 umożliwia kontrolę zużycia energii poprzez bezprzewodową sieć Wi-Fi.

 Monitor MEW-01 jest urządzeniem 3-fazowym, które w łatwy sposób  montujemy w rozdzielni elektrycznej, bez dodatkowych kosztów  wynikających z tworzenia specjalnej instalacji elektrycznej i  telekomunikacyjnej.

Odbiornik MEW-01 przeznaczony jest do  montażu w szafach rozdzielczych na szynie TH35 (DIN). Urządzenie zajmuje  dwa moduły. Ważnym elementem jest podłączenie przekładników prądowych  100A oraz anteny (znajdujących się w zestawie). W przypadku gdy antena  musi być zainstalowana poza szafą rozdzielczą (dotyczy głównie  rozdzielnic metalowych) to należy do tego celu wykorzystać antenę  zewnętrzną. Antena posiada złącze typu SMA.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że MEW-01 umożliwia pomiar zużycia energii także na 1 fazie.

Symbol

MEW-01

CECHY FUNKCJONALNE PRODUKTU:

  • Prosta  instalacja – dostępne na rynku systemy automatyki budynkowej są  zazwyczaj bardzo złożone, zamknięte i kosztowne. W wielu przypadkach  wymagają instalacji już na etapie budowy obiektu. Urządzenia SUPLA są  proste w montażu i konfiguracji oraz nie potrzebują dodatkowego  okablowania.
  • Społeczność SUPLA – produkty SUPLA mają rozwiniętą  społeczność. Możesz się dzielić uwagami i pomysłami z innymi  użytkownikami systemu, możesz szukać wsparcia i inspiracji na forum  społeczności. Dołącz do tysięcy zadowolonych użytkowników!
  • W komplecie 3 przekładniki prądowe 100 A.
  • Wi-Fi  – wszystkie produkty SUPLA komunikują się poprzez sieć bezprzewodową.  Dzięki temu nie musisz inwestować w drogie kontrolery automatyki  budynkowej. Przez Wi-Fi można łączyć się z urządzeniami z dowolnego  miejsca na ziemi. Nie musisz się martwić o doprowadzanie dodatkowych  przewodów komunikacyjnych do urządzeń.
  • Pomiar zużycia energii elektrycznej oraz prądu, napięcia, mocy na 3 fazach.
  • Możliwość pomiaru zużycia energii elektrycznej na 1 fazie.
  • Wszystko  pod ręką – każdemu z nas zdarza się czasem zastanawiać czy wyłączył  światło, kuchenkę lub czajnik po wyjściu z domu. Dziś już nie musisz się  o to martwić. Wystarczy, że zamontujesz urządzenia SUPLA i natychmiast  możesz sprawdzić czy rzeczywiście wszystko, co powinno, zostało  wyłączone.
  • Przesyłanie i dostęp do danych pomiarowych w  chmurze. Pobieranie raportów zużycia energii elektrycznej do pliku  Excel. Dane zużycia energii elektrycznej i mierzonych parametrów sieci  (także w formie wykresów) przedstawione w aplikacji Supla.

Ostatnie wpisy

Wpisz powyżej słowa kluczowe i naciśnij Enter, aby wyszukać. Naciśnij Esc, aby anulować wyszukiwanie.

Powrót do góry