Prezentacja – „Nowości asortymentowe firmy GTV”

W siedzibie Hurtowni Materiałów Elektrycznych „MEGA” Tarnów ul. Towarowa 11 odbyła się w godz. 9.00 – 11.00 prezentacja firmy GTV producenta osprzątu elektrycznego  nt: „Nowości asortymentowych firmy GTV„.

Organizatorem prezentacji było SEP koło numer 10.

GTV to międzynarodowy dystrybutor  akcesoriów meblowych i oświetlenia. Jest jedną z najdynamiczniej  rozwijających się firm w Polsce. Spółka obecna jest na kilkudziesięciu  rynkach w Europie, Azji i Ameryce, a produkty z logo GTV znajdują się w  milionach domów i biur na całym świecie. GTV jest firmą w 100% z polskim  kapitałem.

Spółka dysponuje własnym zapleczem  techniczno-logistycznym umożliwiającym swobodne prowadzenie działalności  o ogólnoświatowym zasięgu. Siedziba firmy to nowoczesne, w pełni  zinformatyzowane centrum logistyczne w Pruszkowie, w pobliżu autostrady  A2. Na jego terenie znajduje się biurowiec oraz dwa magazyny o  powierzchni 13 000 m kw. z wydzielonymi składami celnymi, mieszczące 20  000 europalet. W podwarszawskim Błoniu spółka wynajmuje dodatkowo blisko  5000 m kw. powierzchni magazynowych.

Portfolio GTV to jedna z najbardziej  kompletnych ofert na rynku. Obejmuje kilka tysięcy produktów, w  kilkudziesięciu grupach produktowych, w tym m.in.: zawiasy, prowadnice,  podnośniki, uchwyty, wyposażenie garderoby i kuchni oraz oświetlenie  LED. GTV oferuje nieosiągalny dla innych firm współczynnik cena-jakość.  Filozofią firmy jest dostarczanie najwyższych jakościowo produktów po  przystępnych cenach, zgodnie z założeniem, że jakość nie musi i nie  powinna być droga.

Ostatnie wpisy

Wpisz powyżej słowa kluczowe i naciśnij Enter, aby wyszukać. Naciśnij Esc, aby anulować wyszukiwanie.

Powrót do góry