OSTATNI BAL

Ostatni bal tegorocznego karnawału odbył się 10 lutego 2024 w restauracji Bristol. To był oczywiście tradycyjny Bal Elektryka. Tym razem w bardzo skromnej odsłonie. Na uroczystej kolacji pojawiło się zaledwie 20 par. To starzy i wierni bywalcy Balu już od dekad.

Nie przeszkodziło to jednak we wspaniałej zabawie i jak zwykle w Bristolu w smacznej konsumpcji. Bal rozpoczął się obiadem, po którym Prezes Janusz Onak wraz z sekretarzem Zarządu Grażyną Smolińską – Wygrzywalską oficjalnie rozpoczęli zabawę, wznosząc wspólnie z uczestnikami szampański toast.

No i zaczęło się. Pary wirowały na parkiecie przy znanych przebojach brawurowo zagranych i zaśpiewanych przez duet muzyczny, który umilał nam ten wieczór swoimi występami . W dyskretnym świetle sali balowej pięknie lśniły białe koszule panów i błyszczała biżuteria pań. W przerwach pomiędzy tańcami  można było odpocząć przy suto zastawionym stole i porozmawiać  z  przyjaciółmi.

Już dawno minęła północ, a zabawa nie miała końca. Resztę drodzy czytelnicy musicie sobie wyobrazić sami i żałujcie, że Was tam nie było. Może już nie będziecie mieli takiej okazji.? Trudno się oprzeć wrażeniu, że Bal Elektryka, jak wszystko, odchodzi do historii.

Grażyna Smolińska- Wygrzywalska

Ostatnie wpisy

Wpisz powyżej słowa kluczowe i naciśnij Enter, aby wyszukać. Naciśnij Esc, aby anulować wyszukiwanie.

Powrót do góry