Spotkanie świąteczno-noworoczne w Zarządzie SEP w Warszawie

W dniu 11.12.2023 w siedzibie NOT w Warszawie odbyło się uroczyste spotkanie Noworoczno-Świąteczne.  Uroczystości poprzedziło  posiedzenie Rady Prezesów SEP  w którym uczestniczył Prezes Oddziału Tarnowskiego SEP oraz spotkanie CKNiP   w którym OT SEP reprezentował  vice Prezes Oddziału Tarnowskiego   SEP Jan Sznajder. Głównym punktem obrad Rady Prezesów  było przyjęcie budżetu SEP na rok 2024 który uzyskał jednogłośna akceptację.

Posiedzenie Rady Prezesów SEP

 

Punktualnie o godzinie 13:00 rozpoczęło się uroczyste spotkanie Świąteczne występem muzycznym rodzinnego zespołu z Oddziału Włocławskiego SEP. Zespól składa się z rodzeństwa Więzowskich a jednym z członków zespołu jest Prezes Oddziału Włocławskiego SEP.

Rodzinny Zespół Magdy Więzowskiej

W dalszej części głos zabrał Prezes SEP Sławomir Cieślik i w krótkim wystąpieniu przedstawił działalność stowarzyszenia w 2023 roku oraz złożył życzenia wszystkim członkom SEP. Uroczystość była okazją do wręczenia odznaczeń i medali a także rozstrzygnięcia konkursu na mini granty wraz z prezentacja laureatów którymi były koła studenckie i szkolne. Część oficjalna zakończyła się wspólnym śpiewaniem kolęd. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Oddziału Tarnowskiego SEP  w licznej 5  osobowej obsadzie.

 

Ostatnie wpisy

Wpisz powyżej słowa kluczowe i naciśnij Enter, aby wyszukać. Naciśnij Esc, aby anulować wyszukiwanie.

Powrót do góry